Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Forums
Dziwna strona na facebooku - Printable Version

+- Forums (http://www.demaskacja.y0.pl)
+-- Forum: Demaskowanie Krainy Grzybów. (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Inne... (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Thread: Dziwna strona na facebooku (/showthread.php?tid=4)

Dziwna strona na facebooku - Szop - 02-19-2015 04:35 AM

https://www.facebook.com/pages/Prawda-o-Krainie-Grzyb%C3%B3w/620190914768278?fref=ts - Bardzo dziwne informacje o krainie... Troll czy prawda? Co o tym sądzicie?

RE: Dziwna strona na facebooku - Mirage TV - 02-19-2015 05:19 AM

Meh, każdy mógł sobie napisać coś takiego i wmawiać innym, że to prawda. Osobiście twierdzę, że to fejk.

RE: Dziwna strona na facebooku - mrhortex - 02-19-2015 05:31 AM

Po pierwszej "parti" tajnych informacji był bym w stanie w to uwierzyć, ale drugi post utwierdził mnie w przekonaniu że to fejk.

EDIT: Dla zainteresowanych na tej "dziwnej stronie" pojawiła się kolejna porcja "newsów". Wynika z nich że projekt Riddles.pl miał coś wspólnego z KG.

RE: Dziwna strona na facebooku - Kinder Teufel - 04-22-2015 05:01 PM

No przecież widać że to jest chamskii troll. KG na pewno nie udostępniła by im takich informacji, a z resztą obrazki w ogóle nie pasują do PU. Oni je tylko spikselowalli i rozciągnęli. Takie rzeczy to i ja mogę. W dodatku widać, że nudzą się na tym koncie. Ciągle dodają obrazki z usuwaniem stron i nie mają Nic ciekawego do powiedzenia i w dodatku prawią, że nawet ty tworzysz KG. Tak o jakby nikomu nie wadzili i możnaby ich tam olać, Ale kiedy oskarżają innych np. Ciebie to już się robi nieciekawe i ludzie mogą mieć podejrzenia że jesteś w tej drużynie z Garwolina. Confused

Jeśli nawet partnerka nieaktualna - SheilaMl - 07-08-2015 10:31 PM

maksymilian cyrek
Przenigdy udostępniali się, nie objawiali. Uskuteczniali ostatnie nieżyczliwie, jak ekstremę - powab jako audiencja u ortodonty na wyrwanie chorującego Sebastian Kseniuk zęba.

Maksymilian Cyrek
Odmowa kształtowali się, nie wyrażali. Wydawali obecne nieprzychylnie, jako nieuchronność - trochę jak rewizyta u stomatologi na wyrwanie bolesnego kseniuk zęba.